Haft komputerowy

Haft komputerowy to najbardziej ekskluzywna i trwała metoda znakowania odzieży i nie tylko. Jeśli więc zależy Ci na doskonałym efekcie wizualnym oraz luksusowym wyglądzie logo czy napisu, którym chcesz się wyróżnić, postaw właśnie na tę metodę.

W Haft-Print specjalizujemy się w haftowaniu komputerowym, zarówno na odzieży powierzonej, jak i na własnej, w szczególności przeznaczonej na cele reklamowe. Dysponujemy nowoczesnymi hafciarkami, profesjonalnym oprogramowaniem oraz doświadczeniem, które umożliwiają nam realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń. Dowiedz się więcej o naszej ofercie i złóż zamówienie.

Czym jest haft komputerowy?

Haft komputerowy, inaczej mówiąc: haft maszynowy, cyfrowy bądź elektroniczny, to sposób ozdabiania odzieży przy pomocy igły i nici tworzących na niej obraz. Haft komputerowy czerpie z rzemieślniczych technik haftu, które są znane już od V wieku p.n.e., jednakże do jego realizacji używa się specjalnych urządzeń (hafciarek), które są skorelowane z komputerem wyposażonym w odpowiednie oprogramowanie.

Haft komputerowy to maksymalna precyzja i powtarzalność nawet przy ogromnych nakładach. Jednocześnie to oszczędność czasu i pieniędzy w stosunku do rzemieślniczych technik haftowania.

Haft komputerowy na odzieży - nasza oferta

Specjalizujemy się w znakowaniu odzieży za pomocą haftu komputerowego. Nasze przedsiębiorstwo jest wyposażone w nowoczesne hafciarki oraz nici w tysiącach barw. Dlatego jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy projekt.

Przygotowujemy także naszywki, czyli haftowane na podłożu dekoracje, które można umieścić na odzieży.

Zarówno hafty, jak i naszywki mogą zawierać dowolne elementy graficzne, które odwzorujemy z maksymalną precyzją, jak i zachowaniem oryginalnej kolorystyki.

Haftowanie komputerowe możemy wykonać na dowolnej odzieży, w tym na:

 • t-shirtach,
 • koszulkach polo,
 • bluzach,
 • czapkach,
 • kurtkach z polaru,
 • odzieży roboczej, np. dla gastronomii.

Haft cyfrowy - zalety

Haft cyfrowy to najlepszy sposób na to, by seryjnie produkowaną odzież zamienić w coś naprawdę wyjątkowego. Personalizowana garderoba to luksus, na który można sobie pozwolić.

Oto, jakie zalety ma haft elektroniczny:

 • trwały - nie kruszy się i nie płowieje nawet po wielokrotnym praniu oraz prasowaniu,
 • najlepsze walory estetyczne - wypukły splot błyszczących nici prezentuje się niezwykle efektownie,
 • powtarzalność - precyzyjne wykonanie na każdej ilości odzieży.

Haft komputerowy - cennik

Cena za haft komputerowy jest uzależniona od kilku czynników. Należą do nich:

 • wielkość i stopień skomplikowania haftu,
 • rodzaj podłoża,
 • odzież własna (powierzona) czy z naszej oferty,
 • wysokość nakładu.

Jeśli otrzymamy powyższe informacje, będziemy w stanie podać wycenę usługi. Z przyjemnością całkowicie niezobowiązująco przedstawimy kosztorys zlecenia, dlatego zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania informacji o cenie za haft.

Gdzie zamówić haft logo? Haftprint.pl

Uszlachetnij odzież poprzez efektowny haft. Wykonujemy znakowanie bezpośrednio na odzieży, tworzymy również wszelkiego rodzaju naszywki. Gwarantujemy najwyższą jakość, terminową realizację zamówień oraz konkurencyjne ceny.

Do współpracy zapraszamy, zarówno firmy chcące oznakować odzież dla pracowników, jak i osoby indywidualne, które chcą mieć wyjątkowy haft na koszulce. Dla nas liczy się każdy Klient - niezależnie od wielkości zamówienia i dążymy do pełnego zadowolenia z naszych usług.Haft na polarze
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl